İŞ MAKİNESİ REVİZYON


İş Makinaları periyodik bakımların yanı sıra, bazı parçalarında hasarlar kaynaklı komple revizyon ihtiyacı da duyar. Bu bazen komple diferansiyel revizyonu, bazen şanzıman revizyonu, bazen ise motor revizyonu olabilir. Özellikle kaza veya kırım gibi durumlar söz konusu ise bu sistemlerin birkaçında birden sorun olabilir. Böyle zamanlarda makinanızın kullanım ömrünü artırıcı komple bakım revizyonlarına sokmak en doğru seçenektir.

10 yılı aşkın süredir iş makinaları tamiri, yedek parça imalatı, pim burç imalatı ve revizyonu yapan firmamız iş makinası söküldüğünde uzman ekibimiz makinanın yanına giderek arıza tespitinde bulunmakta ve fiyatlandırma yapmaktadır.

Makine üzerinde oluşan aşınmalar sadece pim değişince giderilebilecek bir aşınma ise standart dışı farklı bir pim yapmak suretiyle en düşük maliyete giderilir. aşınma daha da büyükse burçlar değiştirilir. Bazı noktalar ise pim ve burç ile çözülmemektedir. Bu noktalara kaynak ile dolgu, sonrasında seyyar borvek (bara) tezgâhı ile yerinde işleme yapılmaktadır.