İHRACAT


Anka Makina Yedek Parça olarak ihracatlarımızı her geçen gün arttırmaya devam ediyoruz.

Anka Makina olarak sektördeki tecrübemiz ve makine yedek parça ihracatı konusunda uzmanlaşmış kadromuzla günümüz sektör ihtiyaçlarına kısa sürede makul çözümler sunmaktayız. Modern makine parkurumuz ve hassas kalite kontrol süreçlerimizle, yedek parça üretim çalışmalarımız sürekli olarak kontrol altındadır. İhracat sürecinin en başından teslim aşamasına kadar her bir istasyonda titizlikle uygulanan kalite kontrol süreçlerimiz hataya yer bırakmayacak ve kalite politikamız gereği müşteri memnuniyeti ilk sırada tutularak üretim süreci tamamlanacaktır.

Makine yedek parça ihracatı konusunda kalite, sonucu doğrudan etkileyen en önemli kalemlerden biridir. Doğru kalitede imal edilmiş bir yedek parça pahalı olsa da güvenlidir, garantilidir, işini daha yapar ve kaliteli malzemeden üretilir.

Seri parça üretimi konusundaki tecrübemiz, çağın gereksinimlerine uygun makina parkımız ve deneyimli personelimiz ile müşterilerimizin çoğunun paylaştığı ortak vizyonlarının gerçekleştirildiğini ve ardından büyük miktarlarda yeniden üretim siparişi aldığımızı gururla görmekteyiz.